Sowiogórski szlak św. Jakuba - CAMINO w diecezji świdnickiej

środa, 03-08-2022

zaproszenie: 4 IX spotkanie; 16-18 IX wędrówka

Uczestnicy szlaku św. spotykają się o godz. 9.00 16 IX (piątek) na szczycie Ślęży. Zgodnie z ideą Camino pilegrzymowanie nie zakłada formowanie zorganizowanej dużej grupy. Sugerowane jest samodzielne pielgrzymowanie bądź w małej grupie.  16 IX o godz.16.00 w kościele pw. św. Jakuba w Pieszycach zostanie odprawiona Msza św. dla pielgrzymów.  Nocleg 16/17 dla uczestników Camino dnia jest przeiwdziany w Bielawie (ul. Lotnicza). W piątek 16 IX o godz.20.00 odbędzie się spotkanie modlitewne. W sobotę pielgrzymi wyruszą na szlak w kierunku Nowej Rudy-Słupiec (nocleg) a w niedzielę z Nowej Rudy- Słupiec do Wambierzyc (zakończenie Mszą św. w  Bazylice o godz. 12.30).  Osoby, które dotąd nie zgłosiły swojego zapotrzebowania na nocleg proszone są o dokonanie zgłoszenia do środy 16 IX na nr telefon podany na poniższej grafice.