Szkoła Animatora Parafialnego

środa, 31-08-2022

nabór do 20 IX

W związku z zamiarem uruchomienia w październiku br. Diecezjalnej Szkoły Animatora Parafialnego, Księża Proboszczowie proszeni są o zgłoszenie 2 osób z parafii, które po przejściu rocznego przygotowania mogłyby włączyć się w dzieło ewangelizacyjno-formacyjne w parafii (prowadzenie spotkań, animacja wydarzeń parafialnych itp.)

Kandydaci zgłaszani do 20 IX do Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej powinni być pełnoletni, duchowo i intelektualnie usposobieni, posiadać naturalne predyspozycje sprzyjające komunikacji i nawiązywaniu relacji.

Zajęcia będą się odbywały ok. raz w miesiącu, w soboty w diecezjalnym domu rekolekcyjnym w Bardzie.

Ze względu na ograniczenia lokalowe o przyjęciu do Szkoły Animatora Parafialnego będzie decydowała kolejność zgłoszeń.